Відгуки про компанію Fishland - народний рибальський магазин. Тут пахне рибалкою і хорошим відпочинком
- Дмитро Д.
Не поганий магазин але роблю перше замовлення та не відправили один із замовлених товарів.
- Сергій Ш.
Дуже класний набор мені сподобалось дякую
- Міхиайло П.
- Міхиайло
Потраченого часу і грошей не шкода все супер, дякую продавцю
- Міхиайло
- Ярослав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алексей П.
- Оликсандр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій Т.
- Єгор З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Після замовлення товару на питання коли відправлять його,написали ,,не знаємо коли,,
- Інна С.
- Олександр Г.
