Вибираємо правильно ехолот
Вибираємо правильно ехолот
Не всім відомо про те, що рибалки в момент лову користуються не тільки однією вудкою і приманкою. Сучасні магазини для рибальства надають багатий асортимент самих незвичайних пристосувань, які допомагають визначити місцезнаходження риби, глибину озера чи водоймища, а також встановити, наскільки обрана точка багата дорогоцінним уловом.
Дуже важливо в момент риболовлі мати при собі якісний та надійний ехолот.
Що таке ехолот
Один з основоположних девайсів, які обов'язково знадобляться рибака на рибалці, - ехолот. Він являє собою прилад, робота якого ґрунтується на застосуванні ультразвукового імпульсу. Він допомагає встановити глибину у водоймі в певній точці, а також вкаже рівень «рыбности» вибраного місця.
Визначити рівень глибини в процесі лову риби насправді необхідно в першу чергу. Завдяки отриманим даним відбувається грамотна регулювання снастей, визначається різновид особин, які можуть зустрічатися в даній місцевості, а також куди краще закидати прикорм.
Нюанси при виборі ехолота
При покупці приладу варто звернути увагу на наступні моменти:
1. Ціна повинна максимально відповідати якості, як би дивно це не звучало.
2. Потужність приладу. Чим сильніше ехолот, тим точніше буде глибина ехолокації. Визначивши приблизну глибину водойми або озера, можна зробити вибір на користь самого оптимального пристрою для лову саме в цій точці. Оптимальний варіант – прилад з потужністю 1500 Вт. Він повинен бути розрахований на максимальну глибину.
3. Наявність променів. Від їх кількості буде залежати ширина і точність охоплення вибраної ділянки. Стандартний ехолот може бути оснащений від 1 до 6 променями.
Прилади з одним променем підійдуть для отримання більш чіткої картинки.
Ехолот з двома променями буде максимально якісно проводити сканування дна.
4. Величина кута огляду. Існують прилади з кутами огляду 20, 45 і 90 градусів. Перші допоможуть прицілитися для закидання вудки в потрібне місце, другі – застосовуються для охоплення широких територій, а треті виявлять видобуток у широкому колу навіть при глибині 10 метрів.
5. Частота перетворювача. Для великої глибини краще придбати низькочастотний ехолот, для мілководдя підійде високочастотне пристрій.
6. Размер и качество дисплея. Чтобы получать качественную картинку, необходимо приобретать эхолот с размером экрана от 3 до 9 дюймов. Немаловажное значение имеет также и расширение экрана. Чем оно выше, тем четче будет картинка.
Модели с черно-белым монитором в зимнее время и при сильном солнце намного легче читаются.
7. Наличие дополнительных функций. Иногда дополнительные примочки являются совершенно бесполезными. Чтобы не переплачивать за них, потребуется заранее определиться, как именно вы будете использовать устройство.
Серед додаткових функцій можуть бути можливість вимірювання температури води, запам'ятовування маршрутів, оповіщення при знаходженні риби.
На що ще потрібно звернути увагу
Коли рибалка проводиться неподалік від берега, то краще всього вибирати компактні пристрої або універсальні ехолоти.
Дуже важливий момент – система живлення. Ехолот високої якості повинен відпрацьовувати мінімум 5 годин без додаткових заряджань.
Де придбати пристрій
Придбати якісний і надійний прилад можливо в інтернет-магазині Fishing-Trade. На сайті представлений великий асортимент ехолотів для будь-яких випадків. Визначитися з вибором консультанти завжди допоможуть- Осінній лов щуки: секрети успішної риболовліОсінь - золота пора для любителів щучої риболовлі. Саме в цей час хижачка активно готується до зими, накопичуючи жирові запаси. Розкриємо секрети успішного лову щуки восені, щоб ваша риболовля була максимально продуктивною.
- Чому сигналізатори клювання є необхідними для коропової риболовліКоропова риболовля стає дедалі популярнішою завдяки її складності та захопливості. Але для того, щоб досягти успіху в ловлі коропа, важливо мати правильне обладнання, і сигналізатори клювання грають тут ключову роль. Вони допомагають рибалкам вчасно реагувати на клювання, підвищують ефективність риболовлі та роблять процес більш комфортним.